Pristatytas naujasis komisariato vadovas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Pirmadienį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Mažeikių rajono policijos komisariate pristatytas naujasis jo vadovas Alfonsas Meškys. Iki šiol pareigūnas dirbo laikinuoju komisariato vadovu.

A. Meškiui, vidaus reikalų sistemoje dirbančiam 28-erius metus, Mažeikiai yra gerai pažįstami: 20 metų jis dirbo Mažeikių rajono policijos komisariate, ėjo įvairias pareigas, trejus metus buvo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininku, o nuo 2015 m. vadovavo Klaipėdos AVPK Skuodo rajono policijos komisariatui.
„Pirminiu savo tikslu laikau padaryti viską, kad policijos pareigūnai būtų ramūs ir tinkamai atliktų savo pareigas. O mūsų darbas ir tikslas lieka toks, kaip ir visų policijos pareigūnų, – ginti, saugoti, padėti. Norime, kad mažeikiškiai jaustųsi saugūs“, – „Santarvei“ sakė naujasis rajono policijos komisariato vadovas.
A. Meškį pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, kolegos iš Klaipėdos, Telšių, Kelmės, kiti svečiai.
Laikinuoju komisariato vadovu A. Meškys dirbo nuo šių metų birželio 15 d., kai šalių susitarimu tarnybą baigė iki tol komisariatui vadovavęs Saulius Bumblys. Šis valdžios keitimas buvo susijęs ir su mažeikiškio policijos pareigūno nužudymu Birbiliškės kaime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video