Psichotropinės medžiagos – šortų kišenėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio pavakarę policijos pareigūnai sulaikė vyriškį, pas kurį rado galimai psichotropinės medžiagos, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Apie šeštą valandą vakaro viename Gamyklos daugiabučių kiemų mažeikiškiai pareigūnai sulaikė jiems žinomą 31-erių metų vyriškį. Atliekant dalinę asmens apžiūra, jo galinėje džinsinių šortų kišenėje rasti du folijos paketėliai, kuriuos buvo baltos spalvos milteliai, galimai psichotropinė medžiaga.
Įtariamasis, kuris buvo neblaivus (2,17 promilės girtumas), sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę, tyrimas pradėtas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Iki rugpjūčio tokių nusikalstamų veikų mūsų rajone užregistruota penkiolika, dar penkios nusikalstamos veikos užregistruotos dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas parduoti, tarp jų – viena veika, kai buvo disponuojama labai dideliu kiekiu, viena – kai narkotinės medžiagos buvo parduotos nepilnamečiui. Liepos mėnesį veikų, kai buvo disponuojama narkotinėmis medžiagomis be tikslo platinti, registruotos trys, su tikslu parduoti – viena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video