Rajono keliuose girtų vairuotojų netrūko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono keliuose buvo sulaikyti keturi neblaivūs vairuotojai. Trims iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė, vienam teks atsakyti administracine tvarka.

Antradienį Šerkšnėnų apylinkėse policijos pareigūnai sulaikė lengvai apgirtusį vairuotoją, kuriam buvo nustatytas 0,54 promilės girtumas. Jeigu iki balandžio 1-osios už lengvą girtumą (nuo 0,4 promilės iki 1,5 promilės) buvo skiriama bauda nuo 300 iki 450 eurų bei nuo metų iki pusantrų teisės vairuoti atėmimas, tai nuo šios datos bauda padidėjo – nuo 800 iki 1100 eurų ir teisių atėmimas nuo metų iki pusantrų.
Penktadienį policijai buvo pranešta, kad į Letenius važiuoja galimai neblaivaus vairuotojo vairuojamas „Audi“ markės automobilis. Policijos ekipažas, sustabdęs šią mašiną, įsitikino, kad pranešimas buvo teisingas – jiems jau anksčiau žinomam 24-erių metų vietos gyventojui buvo nustatytas 2,40 promilės girtumas.
Penktadienio vakarą mažeikiškiai policininkai surengė reidą rajono keliuose. Į jų rankas pateko vienas neblaivus rajono gyventojas – apie devintą valandą vakaro Žemalėje sustabdytam automobilio „Ford Focus“ 58-erių metų vairuotojui nustatytas 1,97 promilės girtumas.
Trečias vairuotojas, kuriam gresia baudžiamoji atsakomybė, į pareigūnų rankas pakliuvo šeštadienį prie sodų bendrijos „Papartis“ – automobilį „Opel Vectra“ vairavusiam 48-erių metų vyrui nustatytas 1,89 promilės girtumas.
Už vairavimą, kai nustatytas didesnis negu pusantros promilės girtumas, baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
Pirmadienio rytą mieste buvo surengtas policijos reidas, jo metu neblaivių vairuotojų neišaiškinta, nustatyti trys kelių eismo taisyklių pažeidėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*