Reivyčių seniūnijos gyventojai keliavo po Aukštaitiją

Reivyčių seniūnijos archyvo nuotrauka

Pusšimtis Reivyčių seniūnijos gyventojų – visų bendruomenių atstovai, seniūnijos darbuotojai lankėsi Molėtuose, Alantoje, užsuko ir į Kryžių kalną.

Degustavo rūkytus gaminius

Reivyčių seniūnas Stanislovas Putelis sakė, kad ši ekskursija buvo skirta gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkams, bet iš jų tiek norinčių keliauti neatsirado, tad į ekskursiją priėmė visus, kas pageidavo.
Reivytiškiai Molėtuose apžiūrėjo observatoriją, Etnokosmologijos muziejų: kadangi lankėsi dieną, ekskursantai neturėjo galimybės pažvelgti į dangų per teleskopus. Alantoje reivytiškiai ne tik gėrėjosi dvaru ir jo aplinka, bet ir degustavo rūkytus gaminius.

Turėjo puikų gidą

Visą ekskursijos laiką reivytiškiai turėjo gidą – Merkelio Račkausko gimnazijos geografijos mokytoją Dainių Stasį, kuris suteikė daug įdomios informacijos apie pravažiuojamas vietoves, jų įžymybes.
„Gidas buvo nepakartojamas: iki pat Panevėžio nereikėjo jokios muzikos, jokių radijų ar mobiliųjų telefonų. Buvome nustebinti jo žiniomis apie Lietuvą ir jos vietoves“, – įspūdžiais dalijosi Buknaičių kultūros namų kultūrinio darbo organizatorė Aldona Budžienė.
Grįždami ekskursantai užsuko į Kryžių kalną, kur, padėdami kryželius, paliko savo pageidavimus, norus ar linkėjimus artimiesiems, giminaičiams, draugams ar bendradarbiams.

One Reply to “Reivyčių seniūnijos gyventojai keliavo po Aukštaitiją”

  1. ekskursijos dalyvė parašė:

    Labai šauni buvo ekskursija. Didelis ačiū Reivyčių seniūnijos seniūnui Stanislovui Puteliui ir ekskursijos gidui Dainiui už suteiktą įdomią informaciją apie kiekvieną Lietuvos kampelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*