Rūsyje įsiplieskusi ugnis kėsinosi į medinį namą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tik dėl laiku pastebėto gaisro Užežerėje pavyko išvengti didelių nuostolių.

Prireikė mažeikiškių pagalbos

Pranešimas, kad Sedos seniūnijos Užežerės kaime, Telšių gatvėje, didžiulio medinio namo rūsyje, kilo gaisras, Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė trečiadienio vakarą, likus kelioms minutėms iki devintos valandos vakaro. Kai į gaisravietę atvyko Sedos miestelio ugniagesių komandos vyrai, iš betoninio rūsio, esančio po namu, veržėsi atvira liepsna.
Sediškiams ugniagesiams į pagalbą atskubėjo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas. Bendromis pastangomis rūsyje siautusi ugnis buvo numalšinta per pusvalandį.
Gaisro metu apdegė rūsyje buvę įvairūs buities reikmenys, aprūko sienos ir lubos.

Sureaguota pačiu laiku

Pasak pareigūnų, laimei, kad     ugnis nespėjo prasimušti pro rūsio duris ir nespėjo įsisukti į didžiulio medinio namo sienas. Jei gaisras nebūtų laiku pastebėtas, didelė tikimybė, kad kelios name gyvenančios šeimos būtų patyrusios didžiulių nuostolių.
Ketvirtadienį, apie trečią valandą nakties, ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Židikų seniūnijoje esantį Sūdintų kaimą – žmonės pastebėjo, kad iš medinio namo kamino veržiasi degantys suodžiai, kyla grėsmė pastatui.
Atvykę židikiškiai ir mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai budėjo prie namo, kol išdegė suodžiai ir neliko gaisro grėsmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*