Santykius aiškinosi sutuoktiniai ir sugyventiniai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienio vakaras mažeikiškiams policijos tyrėjams buvo itin „aktyvus“ – vienas po kito juos pasiekė pranešimai apie smurtą šeimose. Per vieną vakarą komisariate pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Pirmasis pranešimas apie smurtą pareigūnus pasiekė iš buto Ventos gatvėje. Apie penktą valandą vakaro 73-ejų metų vyras pakėlė ranką prieš devyneriais metais jaunesnę moterį. Garbaus amžiaus vyriškiui teks atvykti į komisariatą apklausai.
Beveik tuo pačiu metu buvo pranešta apie smurtą Sodų gatvės namo bute, kur 58-erių metų vyras, kaip įtariama, pakėlė ranką prieš penkeriais metais jaunesnę moterį. Nukentėjusioji buvo apsvaigusi nuo alkoholio – jai nustatytas 2,76 promilės girtumas.
Prieš vienuoliktą valandą vakaro policijos ekipažas skubėjo į butą Žemaitijos gatvėje, kur konfliktas kilo tarp neblaivios poros. 50-metis vyras, kuriam buvo nustatytas 1,57 promilės girtumas, ir septyneriais metais jaunesnė moteris (2,59 promilės) vienas kitą kaltino sumušimais. Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę.
Nerami buvo ir naktis iš trečiadienio į ketvirtadienį – apie pusę dviejų pranešta apie neblaivios poros konfliktą Purpliuose. Pirminiais duomenimis, 49-erių metų vyras (jam nustatytas 1,57 promilės) smurtavo prieš šešeriais metais jaunesnę moterį (1,20 promilės), todėl buvo sulaikytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video