Saugumas – visų rūpestis

Šiuo metu policijos rėmėjais yra daugiau kaip pusšimtis mūsų rajono gyventojų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai ne kartą pažymėjo – visuomenės saugumas, viešoji tvarka yra ne vien policijos rūpestis – prie tvarkos išsaugojimo turi prisidėti ir patys gyventojai.
Siekiant tai įgyvendinti, mažeikiškiai yra kviečiami tapti policijos rėmėjais. Šiuo metu policijos rėmėjais yra daugiau kaip pusšimtis mūsų rajono gyventojų.  

Kovo pradžioje Mažeikių rajono policijos komisariato vadovai atminimo dovanėle pagerbė jaunąją policijos rėmėją Moniką Liutkutę, kuri ryžtingai pasielgė ekstremalioje situacijoje. Jos dėka buvo išvengta nelaimės.
Dvejus metus jaunųjų policijos rėmėjų veikloje dalyvaujanti mergaitė nesutriko sudėtingoje situacijoje, ėmėsi ryžtingų veiksmų, padėjo policijos pareigūnams ir medikams, tuo išgelbėdama žmogaus gyvybę.
„Tik nuo mažens vaikams skiepydami pagalbos kitam svarbą bei nuolat su jais bendraudami nusikalstamumo prevencijos, saugumo užtikrinimo temomis, turime galimybę kurti atsakingą ir nusikaltimams nepakančią jaunąją kartą“, – dėkodamas mergaitei už drąsą, kalbėjo Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys.
Prižiūrėti tvarką rajone pareigūnams padeda ir keturiasdešimt suaugusių policijos rėmėjų. Juo gali tapti bet kuris aštuoniolikos metų sulaukęs lietuvis, turintis ne žemesnį nei vidurinį išsilavinimą bei atitinkamas asmenines ir moralines savybes.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video