Savaitės pradžioje – smurto proveržis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąją šios savaitės pusę Mažeikių rajono policijos komisariatui pasipylė pranešimai apie smurtą, vienu atveju pranešta apie smurtą prieš mažametę mergaitę.

Antradienį pareigūnai sulaukė pranešimo iš Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus: skyriaus specialistai informavo, kad pirmadienį prieš 9-metę dukrą galimai smurtavo jos tėvas.
Tą pačią popietę Draugystės gatvėje nuo 30-mečio vyro nukentėjo 20-čia metų vyresnė moteris – ji teigė, kad vyras kumščiu trenkė jai į šoną. Aplinkybės paaiškės po įtariamojo apklausos.
Apie 10 valandą vakaro konfliktas tarp neblaivių sutuoktinių Kurmaičiuose taikiai nesibaigė: vyras kumščiu smogė žmonai į veidą. Atvykus policijai, 67-erių metų vyrui buvo nustatytas 1,87 promilės girtumas, jo metais jaunesnei žmonai – 1,57 promilės.
Trečiadienį girtų sugyventinių santykius policijos pareigūnai vyko aiškintis į rajono apylinkes: apie 7 valandą vakaro Židikuose 55-erių metų vyras (1,62 promilės) kumščiu trenkė į veidą bei įspyrė į koją 7-eriais metais vyresnei sugyventinei, kuriai nustatytas 2,63 promilės girtumas, o 10 valandą vakaro Sedoje 43-ejų metų vyras (2,85 promilės) suko neblaivios (2,18 promilės) 4-eriais metais vyresnės sugyventinės ranką.
Abu smurtautojai buvo dviem paroms uždaryti į policijos areštinę.

2 Atsakymai į “Savaitės pradžioje – smurto proveržis”

  1. to As parašė:

    ismok skaityt beraste :(

  2. parašė:

    Vienu žodžiu negerkite,vien pijokai…o moteriškei jei jau 20m net jaunesnis sugyventinis,reiškia nieko gero iš tokio,koks valkatėlė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*