Savaitgalį lydėjo smurtas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmąjį gegužės savaitgalį nuo įtūžusių vyrų kentėjo žmonos. Smurtautojų nesustabdė ir tai, kad tėvų konfliktus stebėjo mažamečiai vaikai.

Šeštadienio popietę apie nuo vyro patirtą smurtą pareigūnus informavo 45-erių metų tirkšliškė. Moteris teigė, kad namuose trejais metais vyresnis sutuoktinis sugriebė ją už kaklo, parvertė ant žemės.
Vienuoliktą valandą vakaro policijos ekipažas vyko aiškintis girtų sutuoktinių konflikto Pievėnuose. Lengvai apgirtęs (1,02 promilės girtumas) 55-erių metų vyras parvertė devyneriais metais jaunesnę žmoną ant žemės, koja prispaudė galvą. Moteris buvo gerokai girtesnė už sutuoktinį – jai nustatytas 2,65 promilės girtumas. Konflikto metu namuose buvę dešimties ir šešerių metų vaikai perduoti nukentėjusiosios dukrai.
Sekmadienio vakarą konfliktas tarp 35-erių metų vyro ir metais vyresnės žmonos kilo Pavenčių gatvėje. Sutuoktinis savo gyvenimo draugę smaugė ir spardė. Įtariamajam nustatytas 2,08 promilės, aukai – 2,87 promilės girtumas. Namuose tuo metu buvo trys nepilnamečiai vaikai – septynerių, vienuolikos ir šešiolikos metų.
Žmonas skriaudę vyrai buvo sulaikyti. Jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*