Savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai dirbo intensyviai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo penktadienio iki sekmadienio mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų pagalbos kviestasi aštuonis kartus.

Pastatą pavyko išgelbėti

Šeštadienį, apie aštuntą valandą vakaro, Šaltinėlio gatvėje buvo užgesintas negyvenamame pastate degęs laužas.
Kitas incidentas tądien kilo Daubariuose, tvenkinio viduryje esančioje salelėje. Po pusės devynių vakaro pranešta, kad čia atvira liepsna dega medinė, rąstinė pirtis.
Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo malkomis kūrenamo kubilo, kuris buvo įrengtas prie pirties sienos. Kubilas sudegė visiškai.
Beveik valandą su gaisru kovoję ugniagesiai gelbėtojai neleido ugniai pasiglemžti pirties – sudegė viena pusė stogo, apdegė dalis sienos ir terasos.

Darbų netrūko

Šeštadienį ir sekmadienį rajono ugniagesiai gelbėtojai tris kartus vyko gesinti degančios žolės – parankinėmis priemonėmis šių gaisrų plotai buvo užgesinti Spurganuose, Jautakiuose ir Kegriuose.
Penktadienio vakarą budėta Urvikiuose, kol viename iš šios gyvenvietės namų kamine išdegė ir grėsmės nebekėlė suodžiai.
Penktadienio rytą Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažo pagalbos prireikė policijos pareigūnams ir medikams: jie negalėjo patekti į vieną J. Tumo-Vaižganto gatvės dešimtojo namo butų. Buvo įtariama, kad šiame bute gyvenančiam žmogui sutriko sveikata.
Kopėčiomis patekus į butą ir atrakinus duris, patalpoje buvo aptiktas negaluojantis 70-metis mažeikiškis.
Šeštadienio popietę vėl teko skubėti į pagalbą policijai – ugniagesiams teko nuvalyti kelio dangą Pavenčių gatvėje, kur po avarijos iš sudaužytų automobilių išsiliejo tepalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*