Sedoje susižeidė motociklininkas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pavasaris į gatves jau išviliojo motociklininkus. Trečiadienį užfiksuota ir pirmoji motociklo avarija mūsų rajone.

Nesuvaldė ir apvirto

Avarija įvyko trečiadienį, septintą valandą vakaro, Sedoje Žvejų gatvėje. 27-erių metų vyras, motociklu „Honda NX 650“ sukdamas į dešinę, jo nesuvaldė ir apvirto.
Po avarijos nukentėjusiajam suteikta medikų pagalba, Mažeikių ligoninėje jam diagnozuotas peties išnirimas. Vyriškis buvo paguldytas į ligoninę stebėjimui.
Pirminiais policijos duomenimis, ant kelio dar buvo likę barstymo medžiagos, todėl posūkyje motociklas ir slydo.

Netrūko ir tragedijų

Kiekvienais metais mūsų rajone įvyksta šių transporto priemonių avarijos, kai kurių jų pasekmės skaudžios ar net tragiškos.
2014 m. kelyje Anulynai–Tirkšliai žuvo motociklininkas, atsitrenkęs į traktorių, 2016 m. mieste susidūręs su automobiliu, žuvo 30-metis motociklininkas, tais pačiais metais po avarijos Židikuose užgeso 18-mečio motociklo keleivio gyvybė, po metų Krakiuose žuvo keturračio vairuotojas.
Pernai tragedijų išvengta, tačiau motociklininkų susidūrimų su automobiliais – ne. Vytauto gatvėje 16-mečiui motociklininkui po susidūrimo su automobiliu lūžo koja.
„Transporto priemonių vairuotojams tenka priminti, kad motociklininkai taip pat yra eismo dalyviai, kurie greitai juda, įsibėgėja, stabdo, gali lengvai manevruoti. Būtina stebėti aplinką, atidžiau žvelgti į šoninius veidrodėlius, ypač atliekant manevrus. Tą patį rekomenduoju ir motociklininkams, kurie privalo patys saugotis“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video