Senamiestyje perėjoje partrenkta pėsčioji

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą Mažeikiuose pėsčiųjų perėjoje partrenkta pėsčioji. Tokios avarijos verčia policijos pareigūnus įspėti tiek pėsčiuosius, tiek vairuotojus – būkite atsargūs.

Tai jau antra avarija, užregistruota per kelias pirmąsias lapkričio dienas mūsų mieste, kurioje nukenčia pėsčioji. Šį kartą ji įvyko senamiestyje, Vydūno gatvėje esančioje pėsčiųjų perėjoje. Apie ją policijai buvo pranešta antradienį, apie šeštą valandą vakaro, kai miestą jau gaubė sutemos, o ir eismo sąlygos buvo prastos – dulksnojo lietus.
Pirminiais policijos duomenimis, automobilis „Toyota Yaris“, vairuojamas blaivios mažeikiškės, iš Respublikos gatvės suko į Vydūno, prieš pėsčiųjų perėją sulėtino greitį, tačiau, apakinta iš priekio atvažiuojančio automobilio šviesų, moteris nepastebėjo per perėją ėjusios pėsčiosios ir ją partrenkė.
64-erių metų pėsčioji skundėsi alkūnės skausmais, tačiau medikų pagalbos jai neprireikė.
Dėl įvykio pradėta administracinė teisena.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Senamiestyje perėjoje partrenkta pėsčioji”

  1. Haris parašė:

    Puse bobu teises nusiperka, jos net neturi supratimo, kad pries pesciuju perjeja reikia sustoti. Saugokites bobu kaip velnio, sulauzys kaulus. Na reikia prisibijoti ir pagyvenusiu seniu, tokiu, kurie su kozirkom ant galvos vazineja. Jie taip pat niekad nepraleidzia pesciuju, nes prie sovietu ju niekas nemoke ir neaiskino apie vaziavima per pesciuju pereja.

  2. stasui parašė:

    o tu visada po miesta vaikstai su atsvaitu…

  3. Stas parašė:

    O ta pescioji buvo su atsvaitu.?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video