Senamiestyje smurtavo jaunuolis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Senamiestyje vis labiau ryškėja vienas iš miesto „juodųjų taškų“, kuriame jau ne pirmą kartą užregistruojama nusikalstama veika, susijusi su smurtu.

Konfliktas, kuris baigėsi ikiteisminiu tyrimu dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, įvyko trečiadienį, apie pusę penkių ryto, Laisvės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Jo metu 21-erių metų vaikinas sumušė 28-erių metų vyrą.
Atvykęs policijos ekipažas sulaikė smurtautoją, o nukentėjusiajam teko kreiptis į medikus – jam nustatyti nosies sužalojimai.
Konflikto, kurio aplinkybes dabar aiškinasi pareigūnai, metu abu jo dalyviai buvo neblaivūs: nukentėjusiajam nustatytas 2,47 promilės girtumas, įtariamajam – 1,37 promilės. Už nesunkų sveikatos sutrikdymą gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki trejų metų.
Mažeikių policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai informuoja, kad prie šios visą parą veikiančios picerijos incidentai kyla jau ne pirmą kartą. Ketinama kreiptis į Mažeikių rajono savivaldybę, kad būtų sutrumpintas šios maitinimo įstaigos darbo laikas.

One Reply to “Senamiestyje smurtavo jaunuolis”

  1. CHM parašė:

    Bene sutrumpintas darbo laikas atbaidys nuo snukiadaužio, jei proto nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*