Šeštadienį – pranešimų apie smurtą gausa

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį mažeikiškius policijos pareigūnus vienas po kito pasiekė pranešimai apie smurtą. 4 iš jų pradėti narplioti šeštadienį.

Pirmasis konfliktas, kuriame prireikė policijos įsikišimo, kilo pusę keturių ryto Laisvės gatvėje. Konfliktavo neblaivūs vyrai: 24-erių metų vaikinas, kuriam nustatytas 3,60 promilės girtumas, sumušė taip pat neblaivų (1,24 promilės) 20-metį.
Apie trečią valandą po pietų J. Basanavičiaus gatvėje buvo sumuštas 16-metis – nepilnametį sumušė kol kas nenustatyti asmenys.
Po pusvalandžio konfliktas Naftininkų gatvės bute baigėsi tuo, kad neblaivus (1 promilės girtumas) 57-erių metų vyras peilio rankena smogė 75-erių metų moteriai į galvą.
Dar vienas šeštadienio smurtautojas apie pusę dvyliktos nakties į policijos areštinę buvo išvežtas iš namų Troškučiuose. Ten 46-erių metų neblaivus (1,77 promilės) vyras pateko už tai, kad delnu sudavė savo metais jaunesnei žmonai į nugarą.
Sekmadienio vakarą konfliktas kilo Draugystės gatvėje esančiame bute. Pareigūnams teko aiškintis stipriai apgirtusių sugyventinių konflikto aplinkybes, po to 40-metis vyras atsidūrė policijos areštinėje. Jis įtariamas tuo, kad smaugė savo devyneriais metais vyresnę gyvenimo draugę. Abiem konflikto dalyviams nustatytas sunkus girtumas: vyrui – 3,70 promilės, moteriai – 3,46 promilės.
Ikiteisminių tyrimų skaičius dėl sveikatos sutrikdymo ir fizinio skausmo sukėlimo nemažėja ir gegužę bei vejasi balandį, kai dėl šios priežasties buvo registruota 17 nusikalstamų veikų.

One Reply to “Šeštadienį – pranešimų apie smurtą gausa”

  1. As parašė:

    Nėra ko stebėtis, taigi pašalpas atitinkamas kontingentas gavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*