Siūlomas kyšis draugo neišgelbėjo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienį neblaivus automobilio savininkas bandė papirkti policijos pareigūnus.

Draugams – po ikiteisminį tyrimą

Rajono keliuose budėjęs policijos komisariato pareigūnų ekipažas sekmadienį, apie pusę penkių vakaro, kelyje Seda–Židikai pastebėjo įtarimų sukėlusį automobilį „VW Passat“. Vairuotojas buvo sustabdytas Vadagių apylinkėse. Nuo jo sklido alkoholio kvapas, tad pareigūnai patikrino 20-mečio girtumą, tikrintuvas parodė 1,5 promilės.
Pildant protokolą, prie policijos automobilio priėjo 32-ejų metų vyras ir pasiūlė 400 eurų kyšį, kad jam priklausanti transporto priemonė nebūtų nuvežta į saugojimo aikštelę.
Kyšio siūlytojui buvo nustatytas 2,44 promilės girtumas. Abu neblaivūs asmenys po apklausos paleisti, abiejų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai: jaunesniajam – už vairavimą neblaiviam, vyresniajam – už bandymą papirkti policijos pareigūnus.

Bandymų netrūksta

Panašus bandymas papirkti policijos pareigūnus kovo mėnesį buvo užfiksuotas mūsų rajone, Lėteniuose. Policijos pareigūnams neblaivus 29-erių metų vyras siūlė 210 eurų už tai, kad jo draugas vairavo neturėdamas tam teisės.
Vasarį neblaivus 55-erių metų vairuotojas Račaliuose pareigūnams siūlė 2000 eurų, sausį – 53-ejų metų neblaivus vairuotojas Židikuose su pareigūnais bandė „susitarti“ už 200 eurų.
Policijos pareigūnai primena, kad kyšiais už padarytą nusižengimą atsipirkti neįmanoma, todėl pažeidėjus ragina nusižengus atsakyti pagal įstatymą.
O už bandymą papirkti valstybės tarnautoją, vykdantį pareigas, baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*