Smalkėmis apsinuodijo gaisrą gesinęs vyras

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą virš Ukrinų iškilo didžiulis dūmų stulpas. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Povilo Plechavičiaus gatvėje dega bendrovei „Rapsoila“ priklausantis angaras.

Gaisras angare kilo tuoj po pusės aštuonių vakaro, iki atvykstant ugniagesių gelbėtojų ekipažams, ugnį gesintuvais malšino bendrovės darbuotojai. Vienas jų – 33-ejų metų vyras dėl apsinuodijimo anglies monoksidu paguldytas į Mažeikių ligoninę.
Ugnis įsiplieskė prie angaro priblokuotame nedideliame sandėliuke, atvykus ugniagesiams gelbėtojams, ugnis jau buvo persimetusi į medines didžiulio angaro konstrukcijas.
Konstrukcijos tik apdegė, ugniagesiams pavyko sustabdyti ugnį ir išsaugoti apie 150 tonų rapso išspaudų.
Gaisro priežastis aiškinasi Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Tai jau trečias gaisras mūsų rajone, šiais metais kilęs gamybos ir pramonės paskirties pastatuose. Pernai per šį laikotarpį tokių gaisrų nebuvo.
Pusvalandžiu anksčiau Mažeikiuose Ąžuolyno gatvėje, prie Ventos upės, kilo pernykštės žolės gaisras. Ugnis jau buvo persimetusi į paupio krūmus. Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, gaisrą malšino patys gyventojai. Išdegė apie 25 arai pernykštės žolės ir krūmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*