Smulkūs incidentai nuostolių nepadarė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Degantis šiukšlių konteineris Kapėnuose, rūpestį sukėlęs laužas Urvikiuose, užsidegęs mažeikiškių pamėgtos šašlykinės kaminas pavenčiuose – pagal tokius iškvietimus savaitgalį malšinti incidentų skubėjo mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai.

Iš karto po šeštadienio vidurnakčio Viekšnių ugniagesių komandos ekipažas išskubėjo į Kapėnus, kur žmonės pamatė, kad Rupūžkalnio gatvėje iš metalinio šiukšlių konteinerio veržiasi liepsnos liežuviai. Ugnis, kuri buvo numalšinta per keliolika minučių, didelės žalos nepadarė – konteineris neapgadintas, apdegė viduje buvusios šiukšlės.
Nors šeštadienio ryte buvo ypač palankios oro sąlygos gaisrams, Urvikių kaimo apylinkėse, netoli miškelio, gyventojai sukūrė didelį laužą. Nuo laužo užsidegė žolė, ugnis galėjo pasiekti medžius. Ugnį bandė gesinti patys gyventojai, buvo iškviesti ir mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai. Bendromis pastangomis gaisras, kuris jau buvo išsiplėtęs 20-ies arų plote, buvo užgesintas.
Sekmadienio vakarą nerimą šašlykinės, įsikūrusios pavenčiuose, darbuotojams sukėlė kamine užsidegę suodžiai – atvira liepsna veržėsi pro kaminą, grasino įsisukti į pušeles, degantys suodžiai krito ant sauso bituminės dangos stogo. Kol atvyko ugniagesiai, čia buvę vyrai pylė vandenį į kaminą, galutinai ugnį užgesino ugniagesiai gelbėtojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*