Smurto išgyvendinti nepavyksta

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Retas savaitgalis rajone prabėga be smurto tarp artimų žmonių. Ne išimtis buvo ir praėjęs – rajono gyventojai švaistėsi ne tik grasinimais, kumščiais, bet ir kirviu.

Užliekniškiams – problemos

Penktadienį policijos areštinėje atsidūrė 55-erių metų užliekniškis, kuris namuose sumušė dvejais metais jaunesnę žmoną.
Tą pačią dieną pradėtas tyrimas dėl neblaivaus (nustatytas 1,80 promilės girtumas) 50-mečio užliekniškio grasinimų. Vyras kieme kirviu išdaužė virtuvės langą ir grasino užmušti savo vienmetę žmoną.

Neapsikentė grąsinimų

Penktadienį į policiją kreipėsi 63-ejų metų V. Mykolaičio-Putino gatvės gyventoja. Moteris sakė, jog ją jau ketverius metus terorizuoja 71-erių metų sutuoktinis. Jis grasina ją nužudyti arba suluošinti. Po šio pareiškimo garbaus amžiaus mažeikiškis buvo sulaikytas.
Sekmadienį, apie pirmą valandą nakties, areštinėje atsidūrė 40-metis Tyliosios gatvės gyventojas, kuris, susipykęs su sugyventine, smogė jai į veidą. Vyrui nustatytas 2,71 promilės girtumas, moteris buvo blaivi.
Sekmadienio vakarą Draugystės gatvėje 27-erių metų vyriškis sumušė savo 19-metę sugyventinę ir spėjo pasprukti iki atvykstant policijos pareigūnams. Šiuo metu policija jo ieško apklausai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*