Stiprus vėjas vertė medžius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio naktį ir penktadienio rytą siautęs stiprus vėjas vertė medžius, traukė elektros laidus.

Pirmasis pranešimas Mažeikių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą (PGT) pasiekė ketvirtadienį, po vienuoliktos valandos vakaro, – Kirkų kaimo, esančio Reivyčių seniūnijoje, gyventojai informavo, jog mato, kad dega žolė.
Atvykus ugniagesiams, paaiškėjo, kad kibirkščiavo nutrūkęs elektros laidas, nuo to užsidegė nedidelis žolės plotas. Žolė buvo užgesinta, pareigūnų ekipažas budėjo, kol atvyko bendrovės ESO specialistai.
Paryčiui pranešimų padaugėjo, žmonės informavo apie nuvirtusius ir kelią užtvėrusius medžius. Penktadienį, pusę trijų nakties, buvo pranešta, kad medžiu užtvertas kelias Tirkšliai–Užlieknė, pusę šešių ryto – kad medis užvirto ant važiuojamosios kelio dalies Santeklių kaime. Po valandos gautas pranešimas, kad nuvirtęs medis trukdo eismą Gyvoliuose.
Paskutinis pranešimas skubios pagalbos telefonu 112 buvo gautas iš Troškučių kaimo Šaltinėlio 14-osios gatvės gyventojų, jie informavo, kad du medžiai yra nulūžę šalia kelio, vienas pasviręs prie pat elektros laidų. Atvykę Mažeikių PGT ekipažai saugiai pašalino abu medžius.
Mažeikių PGT atliktų darbų statistika rodo, kad šis pavasaris itin vėjuotas: jeigu pernai, per trijų mėnesių laikotarpį, buvo registruoti 6 gelbėjimo darbai dėl nuvirtusių medžių, šiais metais, iki penktadienio, atlikti 29.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*