Stojama į kovą su žolės gaisrais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atkreipdami dėmesį į padažnėjusius pernykštės žolės gaisrų atvejus, ugniagesiai gelbėtojai kartu su policija rengia prevencinius reidus. Reidų metu gyventojams bus primenama ir apie karantino reikalavimus.

Rengia bendrus reidus

Nuo antradienio Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai kartu su policija šalyje pradėjo rengti reidus populiariose gyventojų susibūrimo vietose ir informuoti juos apie karantino sąlygų laikymąsi bei gaisrų prevenciją atvirose teritorijose. Tai susiję su tuo, kad pastaruoju metu šalyje padidėjo žolės gaisrų skaičius. Siekiama atkreipti gyventojų dėmesį į šią problemą ir informuoti juos apie tokių gaisrų pavojų.
„Kadangi šalyje paskelbus karantiną dalis gaisrų prevencijos funkcijų yra sustabdytos, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai patruliuos automobiliais ir įspės gyventojus apie žolės deginimo pavojus ir galimas pasekmes. Reidai bus rengiami kiekviename rajone, kartu pareigūnai padės kontroliuoti ir karantino sąlygų laikymąsi“, – informavo PAGD Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Jūris Targonskas.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*