Suaugusiųjų konfliktų liudininkai – vaikai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį neblaivūs sutuoktiniai ir sugyventiniai aiškinosi santykius. Kumščiais švaistomasi buvo  ir viešose vietose. Blogiausia tai, kad šių konfliktų liudininkais tapo ir nepilnamečiai vaikai.

Matė vaikas

Šeštadienio vakarą Viekšniuose, Bažnyčios gatvės name, neblaivus 53-ejų metų vyriškis ne tik naudojo psichologinį smurtą, bet ir konflikto metu trenkė į veidą septyneriais metais jaunesnei sugyventinei.
Sugyventinių konflikto liudininkas buvo jųdviejų penkiolikmetis sūnus.
Smurtautojui buvo nustatytas 1,94 promilės girtumas, jis uždarytas į areštinę.

Trenkė telefonu

Sekmadienį, apie penktą valandą vakaro savo namuose Ventos gatvėje vyriškis mobiliuoju telefonu smogė į veidą septyneriais metais jaunesnei sugyventinei.
Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs. Smurtautojui nustatyta 2,82 promilės alkoholio, o nukentėjusiajai – 2,16 promilės.

Grasino užkapoti

Šeštadienį apie pusę devynių vakaro Tirkšlių J. Tumo-Vaižganto gatvėje 54-erių metų vyras žodinio konflikto metu pagrasino sudeginti namą bei kirviu užkapoti 48-erių sutuoktinę.
Šiuos grasinimus girdėjo ir jų aštuonerių metų vaikas.
Smurtautojas buvo neblaivus – nustatyta 2,05 promilės alkoholio.

Sumušė per šventę

Dar vienas smurto atvejis registruotas viešoje vietoje. Mažeikių policijos pareigūnams buvo pranešta, kad rugsėjo 13-ąją per Tirkšlių miestelyje vykusią Rudens kermošiaus šventę nenustatyti asmenys aplinkinių akivaizdoje be jokios priežasties sumušė 36-erių metų moterį ir 41-erių metų vyrą.
Dėl šio įvykio savaitgalį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*