Sugyventines „auklėjo“ kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sausio mėnesį rajono policijos pareigūnai pradėjo 19 ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje, 6 iš šių tyrimų pradėti pagal pranešimus, gautus iš Draugystės gatvėje esančių daugiabučių.

Sausio 30-osios vakarą viename Žemaitijos gatvės butų neramumus kėlė 20-metis vyras. Nors girtumą nusistatyti atsisakė, jis buvo akivaizdžiai neblaivus. Vyras pakėlė ranką prieš blaivią ketveriais metais vyresnę sugyventinę, jo nesustabdė ir tai, kad tuo metu namuose buvo kūdikis. Įtariamasis sulaikytas ir išvežtas į policijos komisariatą.
Paskutinį sausio vakarą policijos pareigūnai vyko į vieną Draugystės gatvės butų, kur eilinį kartą nerimo neblaivus (1,90 promilės) 48-erių metų vyras. Šį kartą jis kumščiu sudavė smūgių į veidą bei spyrė į krūtinę savo neblaiviai (1,66 promilės) penkeriais metais jaunesnei sugyventinei.
Pasak policijos pareigūnų, ši pora jiems itin gerai žinoma – dėl smurto artimoje aplinkoje čia lankomasi dažnai. Paskutinį kartą tramdyti konflikto atvažiuota sausio 26-ąją, kai taip pat neblaivus (1,62 promilės) vyras sumušė savo neblaivią (3,08 promilės) sugyventinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*