Sugyventinės kentėjo nuo blaivių ir išgėrusių vyrų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Net ir specializuotos pagalbos centre moterys negali jaustis saugiai, – tai parodė šeštadienio įvykiai.

Užpuolė sugyventinę ir pasiėmė sūnų

Šeštadienio vakarą į Ventos gatvėje įsikūrusį specializuotą pagalbos centrą atvyko blaivus 32-ejų metų vyras ir sukėlė konfliktą su trejais metais jaunesne taip pat blaivia sugyventine.
Smurtautojas ėmė tampyti moterį už plaukų, o po to pasiėmė šešiametį sūnų ir iš centro pasišalino. Gana greitai vyriškis pareigūnų buvo sulaikytas, vaikas grąžintas mamai.

Konfliktavo neblaivūs

Šeštadienį pranešimai apie smurtą artimoje aplinkoje pasipylė jau nuo ankstyvo ryto.
Apie pirmą valandą ryto namuose Balėnuose kilo konfliktas tarp neblaivaus (nustatytas 1,42 promilės girtumas) penkiasdešimtmečio vyro ir dvejais metais vyresnės taip pat girtos (nustatytas 2,33 promilės girtumas) sugyventinės. Vien žodžiais konfliktas neapsiribojo – vyriškis kumščiu sudavė moteriai į veidą bei krūtinę. Dėl šios agresijos balėniškiui teko apsilankyti policijos areštinėje.
Apie aštuntą valandą ryto ten atsidūrė ir 57-erių metų Sodų gatvės gyventojas. Jis namuose, būdamas neblaivus (nustatytas 1,65 promilės girtumas), pradėjo stumdyti taip pat neblaivią (nustatytas 0,77 promilės girtumas) vienuolika metų jaunesnę sugyventinę ir ranka trenkė jai į veidą.
Po pietų į areštinę pakliuvo ir 22-ejų metų Žemaitijos gatvės gyventojas, kuris, bute kilus konfliktui,  tampė savo vienmetę sugyventinę bei ranka trenkė jai per veidą. Ir čia neapsieita be alkoholio – vaikinui nustatytas 1,75 promilės, moteriai – 2,63 promilės girtumas.

Pranešimų – beveik tūkstantis

Sekmadienio vidurdienį namuose Žemaitijos gatvėje smurtavo 25-erių metų mažeikiškis. Atvykstančių pareigūnų jis nelaukė – paspruko.
Sugyventinė, už smurtavusį vyriškį vyresnė 8-eriais metais, teigė, kad dešimties ir ketverių metų vaikų akivaizdoje vyras spyrė jai į šoną.
Pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje Mažeikių policija pernai sulaukė labai daug – užregistruoti net 938 pranešimai. Tik trečdalis jų baigėsi ikiteisminiais tyrimais – jų pradėta 337.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*