Sukčiai nuo gyvenimo neatsilieka

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sukčiai greitai prisitaiko prie visuomenės gyvenimo pokyčių, naujų apgaulės būdų išrasti jiems padėjo ir karantinas.
Policijos pareigūnai įspėja žmones: nepasiduokite naujam apgavikų triukui – siūlymui jus „aprūpinti“ maisto produktais.

Bando išvilioti pinigų

Kaip informuoja Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, jų aptarnaujamoje teritorijoje užfiksuoti tokie atvejai: sukčiai skambina gyventojams, praneša, kad socialiniai darbuotojai jokių paslaugų nebeteikia, ir pasisiūlo nupirkti produktų. Žinoma, prieš tai gavę pinigų pirkiniams.
Telšių AVPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Greta Frajerytė akcentuoja: „Patarimai paprasti, jie gali padėti daugelyje sukčiavimo atvejų šiuo laiku: neatidarykite durų nepažįstamiems asmenims; jeigu jums reikia apsipirkti, o to negalite padaryti, užsisakykite produktų internetu ar paprašykite, kad jais pasirūpintų artimieji.
Sulaukę skambučių su įvairiais siūlymais – būkite budrūs! Nepriimkite jokių sprendimų vienas – paskambinkite giminaičiams, artimiesiems.“
Pareigūnė primena: jei nepažįstamas asmuo atėjo į namus ir kilo įtarimų, kad yra sukčiaujama, jei nukentėjote nuo šių nusikalstamų veikų, visais atvejais skambinkite bendruoju pagalbos centro telefono numeriu 112.
Policijos pareigūnai į tokius pranešimus reaguoja nedelsiant, policininkus nesunku atpažinti, nes jie visada vilki tarnybinę uniformą ir naudoja paženklintus policijos automobilius.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*