Sukėlę gaisrą nenaudėliai paspruko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio vakarą tik žingsnio iki nelaimės tetrūko sodo namelio bendrijoje „Rasa“ šeimininkui. Pro šalį važiavęs žmogus pastebėjo iš namelio virstančius dūmus ir iškvietė ugniagesius gelbėtojus.

Aštuntą valandą vakaro gavę pranešimą apie Raselės gatvėje degantį namelį, į įvykio vietą išskubėjo du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai
Atviros liepsnos mediniame vieno aukšto namelyje nebuvo matyti, tačiau neužrakinta patalpa buvo pilna dūmų.
Panaudoję suspausto oro aparatus, ugniagesiai gelbėtojai netruko nustatyti dūmų priežastį – juos skleidė užsidegusi lova šalia židinio. Degančią lovą pareigūnai išnešė į lauką, buvo užgesinta ir jau pradėjusi degti mediena apkalta siena.
Kaip pasakojo pareigūnai, kol kas neaišku, kas yra išgelbėtojo namelio savininkas, tačiau jam reikėtų susirūpinti: namelio durys buvo atrakintos, židinys prikrautas įvairių popierių ir uždegtas, ant stalelio tebebuvo papjaustytos užkandos likučiai. Pareigūnai įtaria, kad į namelį buvo įsibrovę nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys žmonės, kurie sumanė išgerti, pasikūrė židinį ir vos nesupleškino namelio. Pajutę gaisrą jie paprasčiausiai paspruko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*