Susipykę šeimos nariai pasipriešino policijos pareigūnams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Iš sekmadienio į pirmadienį, apie antrą valandą nakties, mažeikiškiai policijos pareigūnai vyko į Reivyčių kaimą malšinti šeiminio konflikto.
Nuvykus į vietą policininkams buvo pasipriešinta – 23-ejų metų sūnus ir 53-ejų metų motina nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, siekdami išvengti sulaikymo, aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams.

Galimai neblaivūs jau minėti konflikto dalyviai ir 57-erių metų tėvas bei sutuoktinis buvo galimai neblaivūs (visi trys atsisakė pasitikrinti blaivumą).
Nepaisant pasipriešinimo pareigūnams, motina su sūnumi buvo sulaikyti ir nugabenti į policijos areštinę, o šeimos tėvas po apklausos paleistas.
Dar vienas smurto atvejis Mažeikių rajono policijos komisariate registruotas sekmadienį. Apie pusę dešimtos vakaro 25-erių metų vyras smurtavo prieš 20-metę moterį. Įtariamasis nesulaikytas. Nukentėjusioji buvo blaivi.

3 Atsakymai į “Susipykę šeimos nariai pasipriešino policijos pareigūnams”

 1. Anonimui parašė:

  Girti buduliai susilupa tarpusavyje iki kraujų, o kalti policijos pareigūnai? Matyt, esat iš tos pačios šutvės!

 2. Anonimas parašė:

  Gražiai rasote bet gal parašykite išsamiau kad buvo visi trys asmenis sumušti policijos pareigunu areštinėje vienas net neapklaustas išvestas sumuštas į greitaja. Kodėl apie tai nerasote o slepet tiesa…. Norite straipsinuo pasidomekit kokius veiksmus atliko pareigunai ar jiem tai teisėta? Šlykštu kas per šalis….

  1. Qwertitauskas parašė:

   Neteikia priesintis policijos pareigunams ir nebus sumusti,priesinosi ir gavo malku,taip ir reikia su buduliais kovoti,maladec polucija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*