Teršalus surinko ugniagesiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dviem vairuotojams trečiadienis prasidėjo nesėkmingai – abu aptiko savo automobilių gedimus, o jų pasekmes turėjo likviduoti mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai.

Pirmasis pranešimas Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus pasiekė iš J. Basanavičiaus gatvės – mažeikiškis pranešė, kad jo automobiliui pramuštas karteris ir gatvės stovėjimo aikštelėje iš „opelio“ išbėgo tepalai. Panaudodami absorbentą, ugniagesiai gelbėtojai surinko dviejų kvadratinių metrų plote išsiliejusius tepalus.
Apie pusę dviejų po pietų toks pat pranešimas tarnybą pasiekė iš Ventos gatvės 20-ojo namo kiemo – žmonės pastebėjo, kad iš stovinčio automobilio BMW išbėgę tepalai užteršė nemažą stovėjimo aikštelės plotą. Pareigūnai surinko apie trisdešimt kilogramų teršalų.
Tokios tepalų surinkimo operacijos, kai naudojamos specialios teršalus absorbuojančios medžiagos, mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams ne naujiena – šiais metais jie 7 kartus surinko panašiomis aplinkybėmis iš transporto priemonių išsiliejusius tepalus, 14 kartų atliko transporto avarijų likvidavimo darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video