Tiriamos muštynių aplinkybės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rugsėjo 5 d. tarp dviejų vyriškių sporto salėje kilęs incidentas įgyja pagreitį – šio įvykio aplinkybes pareigūnai aiškinsis dviejų ikiteisminių tyrimų metu, o baudžiamoji atsakomybė gali grėsti abiem konflikto dalyviams.
Muštynės įvyko Mažeikių Merkelio Račkausko sporto salėje, kurioje vakarais vyksta suaugusiųjų krepšinio treniruotės. Nukentėjusysis pareigūnams teigė, kad iš matymo pažįstamas vyras jam smogė kumščiu į veidą. 30-metis mažeikiškis kreipėsi į medikus, jam buvo nustatytas skruostikaulio lūžimas.
Pirmasis ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas išsyk po konflikto – rugsėjo 6 d., o ketvirtadienį pradėtas antras – dėl fizinio skausmo sukėlimo. Dabar jau kitas konflikto dalyvis – 32-ejų metų vyras policijai tvirtino, kad tą vakarą sporto salėje iš nukentėjusiojo pats sulaukė smūgio į veidą.
Konflikto aplinkybes aiškinasi Mažeikių policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai.

One Reply to “Tiriamos muštynių aplinkybės”

  1. Ce mazeikiuose parašė:

    Toks bendravimo budas yra viens kitam marmuzes dauzyt degradaves kaimas jokios pagarbos kitam darbuotojai irgi viens kita eda o kai ikanda tai laimingas kaip jurgis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*