Ugniagesių galvos skausmas – apleisti garažai

Antradienio vakarą šiuose apleistuose pastatuose siautėjo ugnis. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Vienas „karščiausių“ taškų, kur pastaruoju metu mažeikiškiai ugniagesiai dažnai priversti  malšinti ugnį, – apleistas garažų masyvas Senkelio gatvėje.

Be priežiūros paliktuose pastatuose beveik nėra durų, tačiau pilna įvairių šiukšlių ir senų padangų. Šie griuvėsiai tampa geru prieglobsčiu įvairioms kompanijoms, kurios sumano užkurti laužą ir pasišildyti. Be priežiūros palikta ugnis įsiplieskia taip, kad juodi dūmai sukelia nerimą miestiečiams – tuomet kviečiami ugniagesiai.
Per pastaruosius kelis mėnesius į šiuos garažus pareigūnų automobiliai jau suko penkis kartus, pastarąjį kartą – antradienio vakarą, apie devintą valandą: šiukšlių gaisras buvo išplitęs net keliuose garažuose, pareigūnams su ugnimi teko grumtis apie dvidešimt minučių.
Tą patį vakarą gaisras kilo ir viename šiukšlių konteineryje, stovinčiame Tyliosios gatvės rajone. Ugnis numalšinta per keletą minučių, apdegė šiukšlės.
Nuo metų pradžios Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai jau gesino 274 gaisrus, tragedijų juose pavyko išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*