Ugniagesių pagalbos prireikė sekmadienį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio vakarą vienai Kurmaičiuose esančios Jazminų trečiosios gatvės gyventojai tik laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti nemažų nuostolių: apie pusę vienuoliktos vakaro, pajutusi, kad namuose kaupiasi dūmai, ji iškvietė ugniagesius gelbėtojus.

Į vietą atvykę Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai apžiūrėjo patalpas ir namo katilinėje aptiko gaisro židinį – apie apšvietimo lemputę katilinės patalpoje smilko lubos, ugnis dar nebuvo spėjusi įsisiautėti. Per kelias minutes gaisras buvo užgesintas, didelių nuostolių ugnis nespėjo padaryti: išdegė nedidelė dalis lubų, jos aprūko.
Ugniagesių gelbėtojų išvažiavimai į incidentus sekmadienį prasidėjo jau pusę keturių ryto – Reivyčių gyventoja pranešė, kad pradėjo veikti dūmų detektorius. Atvykęs pareigūnų ekipažas apžiūrėjo pastato patalpas, tačiau gaisro požymių nerado.
Iš karto po antros valandos po pietų Draugystės gatvės 20-ojo namo gyventojai informavo, kad dega butas. Nuogąstavimai nepasitvirtino ir ugniagesių gelbėtojų paslaugų neprireikė – buto savininkas, iki atvykstant Mažeikių PGT ekipažams, pats nukėlė svylantį puodą nuo viryklės bei išvėdino patalpas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*