Ugniagesius ant kojų sukėlė užmarši virėja

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio vakarą gavus pranešimą, kad pro daugiabučio namo langus sklinda dūmai, į įvykio vietą buvo išsiųsti du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų ekipažai ir Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilis keltuvas.

Laimei, ugniagesių gelbėtojų pagalbos šį kartą neprireikė.
Apie tai, kad pro Žemaitijos gatvės 21-ojo namo antro aukšto buto langą veržiasi dūmai, telefonu 112 specialiąsias tarnybas informavo kaimynai.
Ugniagesius gelbėtojų komandą į namus įleido garbaus amžiaus buto savininkė, kuri žiūrėjo televizorių ir pamiršo ant įjungtos dujinės viryklės paliktą puodą su maistu. Pareigūnams teko tik atidaryti buto langus ir išvėdinti patalpas.
Ugniagesiai gelbėtojai primena: tokiais atvejais ypač praverčia dūmų detektoriai, kurie privalo būti įrengti gyvenamuosiuose būstuose. Apie patalpoje susikaupusius dūmus jie informuoja šaižiu signalu. Mažeikiškės bute tokio detektoriaus nebuvo.
Šiemet Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vyko į 299 iškvietimus: 145 kartus gesino gaisrus, 101 kartą atliko gelbėjimo darbus. Keturis kartus jiems teko konstatuoti, kad specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlė užmaršūs virėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*