Ugnis siaubė pastatus

Rimčiausi incidentai, susiję su gaisrais, mūsų rajone užfiksuoti penktadienį.
Kaip įtariama, dėl elektros instaliacijos gedimų kilo du gaisrai, vienas kurių atnešė didelių nuotolių.

Gaisras – sodininkų bendrijoje

Pirmasis gaisras penktadienį kilo dienos metu, po pusės trijų, Voverių kaime esančioje sodininkų bendrijoje „Linelis“. Kai į gaisravietės vietą atskubėjo ugniagesių gelbėtojų ekipažai, medinis sodo namelis degė atvira liepsna, už kelių metrų stovėjęs vagonėlis su prie jo įrengta medine terasa jau buvo visiškai sudegęs.
Nuo vagonėlio ugnis buvo persimetusi į sodo namelį, per gaisrą, kuris buvo gesinamas pusantros valandos, išdegė jo mansarda, lubos. Iš vagonėlio pusės nudegė pusė namelio bei stogo, sudegė buities reikmenys, viskas sulieta vandeniu.
Kaip informavo ugniagesiai gelbėtojai, šeimininkė vagonėlyje pajuto dūmų kvapą, išėjo į lauką ir tada jau pamatė liepsnas, kurios plito itin greitai – vagonėlį ugnis pasiglemžė per kelias minutes ir iš karto persimetė į sodo namelį.

Gaisrą sekė gaisras

Tuoj po šio gaisro ugniagesius pasiekė kitas nerimastingas pranešimas – Ašvos Sodo pirmosios gatvės gyventojai pranešė, kad iš mūrinio dviejų aukštų namo rūsio kyla dūmai, juose skendi visa patalpa. Panaudoję suspausto oro aparatus, pareigūnai pateko į rūsį, kur degė sukrautos lentynos.
Gaisro plitimas buvo sustabdytas per kelias minutes, o jis likviduotas per keliolika minučių. Jo metu apdegė lentynos, išsilydė elektros laidai, aprūko lubos bei sienos.
Penktadienį Kurmaičiuose trijų hektarų plote degė pernykštė žolė, šeštadienį pareigūnai gesino žolę Sodų kelio gatvėje bei šiukšles konteineryje Tulnikiuose prie tvenkinio.
Sekmadienį iškvietimų dėl gaisrų Mažeikių rajone nebuvo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*