Už „nekaltą žaidimą“ – rimta bausmė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atrodytų, nekalti pažįstamų vaikinų veiksmai – paėmė pažįstamo žmogaus telefoną ir jo negrąžino… Pareigūnai įspėja – tai gali baigtis ikiteisminiu tyrimu ir baudžiamąja atsakomybe.

Antradienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kovo 13-ąją įvykdytos vagystės. Apie ketvirtą valandą po pietų prie prekybos centro Žemaitijos gatvėje buvo nuskriaustas keturiolikmetis. Pirminiais policijos duomenimis, pažįstamas vaikinas iš nepilnamečio paėmė mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy S4“ ir jo negrąžino. Padaryta dviejų šimtų eurų žala.
Dėl negrąžinto telefono buvo kreiptasi į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Už tai gresia bausmė – nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo net trejiems metams.
„Raginame pažįstamus nesielgti taip neatsakingai – kiekvienam žmogui yra svarbus nuosavas daiktas, savo nuosavybę jis gina teisinėmis priemonėmis. Todėl nepilnamečiai, kuriems panašus daikto „pasiskolinimas“ atrodo kaip nekaltas žaidimas, turėtų pagalvoti apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę, kuri gali lydėti visą gyvenimą“, – sakė rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*