Už nepilnamečių elgesį nubausti tėvai

0-juodpelkio-parkas-IMG_0598.jpg

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį dėl keturių nepilnamečių mažeikiškių išdykavimo ir vandališko elgesio jų tėvams teko išklausyti Mažeikių rajono apylinkės teismo nutarimą administracinėje byloje. Už tėvų valdžios nepanaudojimą vaikų atžvilgiu jiems skirti įspėjimai.

Pranešimas apie vandališką aktą Juodpelkio parke mažeikiškius policijos pareigūnus pasiekė sausio penktąją, kai aplinką gražinančios bendrovės darbuotojai aptiko, kad sulaužyti net aštuoni suoliukai bei nulaužti šeši medeliai. Kaip sakė policijos pareigūnai, gyventojų dėka buvo nustatyta, kad ant suoliukų šokinėjo ir juos laužė nepilnamečiai M. B., M. T., A. S. ir T. T., tuo padarydami bendrovei 839 eurų (2900 litų) žalą (ją nepilnamečių tėvai jau atlygino).
Nepilnamečiai neprisipažino laužę medelius, tvirtino tik sulaužę suoliukus, tačiau kodėl taip pasielgė, teismui paaiškinti negalėjo.
„Gyventojų prašome nelikti abejingų tokiems vandalų veiksmams ir informuoti policiją apie parkuose ar skveruose laužomus medelius bei gadinamus suoliukus. Norint gyventi gražioje aplinkoje, reikia ją ir tausoti bei saugoti. Manome, kad nepilnamečiams tai bus gera pamoka“, – mano kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas laikinai einantis Arūnas Bubliauskas.

5 Replies to “Už nepilnamečių elgesį nubausti tėvai”

 1. Jolanta says:

  Va kas būna kai piemenys per nagus negauna, tai ir niežti. Į internatus tokius priematas, ten gerai tuos pirštelius nukapos, nereikės daugiau gyvenime suoliukų laužyt, o kas iš tos baudos?

 2. tiesiog says:

  Teisingai, reikia tokius bausti, ir tevai turetu buti grieztesni auklejant vaikus, kadangi siandienos vaikams i viska nusisvilpt, jokios pagarbos ir atsakomybes uz save.

 3. ... says:

  O visi tik skundziames, kad nieko mazeikiuose nera, kokia baisi aplinka. Tai kaip kazkas gali investuoti ir tvarkyti visa tai, kai vistiek bus sugriauta,sulauzyta. Mieli teveliai, paaiskinkit savo vaikuciams,kad taip daryti nevale, visgi norime tureti grazu savo miesta, o ne nuniokota. :)

 4. valera says:

  parasyk pilnus vardus ir pavardes tu snargliu

 5. as says:

  Nesuprantu,kodėl niekada neįvardina niekadėjų pavardžių ir vardų(būtų gera prevencija kitiems)?Nukentėjusių visada paskelbia nors niekas to neprašo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

scroll to top