Užkurtas židinys vos nesudegino namo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą ugniagesiams gelbėtojams teko gerokai paplušėti, kol buvo suvaldyta Lazdynų gatvės name įsiplieskusi ugnis.

Ugnis namo nepasiglemžė

Pranešimas, kad Lazdynų gatvėje dega namas, ugniagesius gelbėtojus pasiekė kiek po aštuntos valandos vakaro. Ugniagesiams atvykus, namas buvo paskendęs dūmuose.
Žvalgybos metu paaiškėjo, kad virš kūrenamo židinio užsidegė medinis perdengimas. Kaip pasakojo ugniagesiai gelbėtojai, ardant perdengimą visur buvo randami ugnies židiniai.
Per gaisrą nudegė ir buvo nuardyta medinio perdengimo dalis, tą patį darbą ugniagesiams teko atlikti ir palėpėje, kur taip pat nudegė sienų apdailos ir apšiltinimo medžiagos, aprūko antro aukšto sienos bei lubos, nuo karščio įtrūko plastikinio lango stiklo paketas. Pirmas namo aukštas buvo sulietas vandeniu.
Darbai gaisravietėje baigti tik apie puse dvyliktos nakties.

Plačiau apie gaisrus – šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Užkurtas židinys vos nesudegino namo”

  1. zidiniaipigiau.lt parašė:

    Reikia būti atsargiems ir tikrinti kaminus. Pats neseniai pasikeičiau, nes iki nelaimės buvo likęs vienas žingsnis. Tuo pačiu ir krosnelę naują pasėmiau

  2. Lina parašė:

    Labai negerai, kad zmonems krosniu, kalitu, zidiniu montavimas atrodo labai paprastas, todel visa sistema buna sumontuojama ne pagal reikalavimus. Po to dar ir netinkamai priziurima, netikrinama. O tokiu nelaimiu galima isvengti, tik reikia kreiptis i profesionalus, o ne savivaliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*