Vagis sudomino negyvenama sodyba

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės viduryje įvykdytos dvi vagystės iš pastatų. Vienas iš jų vagišių dėmesį patraukė dėl to, kad buvo negyvenamas.

Trečiadienį, laikotarpiu nuo dešimtos valandos ryto iki vidurdienio, vagys, išlaužę namo duris, įsibrovė į namus, esančius ramioje senamiesčio J. Jablonskio gatvėje. Ilgapirščiai pagrobė moteriai priklausančią auksinę grandinėlę, auksinį pakabuką, auksinę apyrankę bei 50 eurų grynųjų pinigų ir, ilgai neužtrukę, spruko. Padarytą žalą 64-erių metų turto savininkė įvertino 220 eurų.
Ketvirtadienio rytą aptikta apvogta negyvenama sodyba Kalnėnuose. Vagišiai išdaužė lango stiklą, įsibrovė į vidų ir iš namo pagrobė du vandens maišytuvus, elektrinį vandens šildytuvą, o iš neužrakintos pirties – savadarbį šildymo katilą. Nuostoliai įvertinti 304 eurais, paskutinį kartą tvarkinga sodyba buvo palikta prieš savaitę.
Rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas ragino gyventojus labiau saugoti savo turtą. „Jeigu sodybas paliekame ilgesniam laikui be priežiūros, reikėtų jose įrengti bent jau vietinę signalizaciją bei paprašyti, kad kartais jas apžiūrėtų artimiausi kaimynai. Vasaros metu, kai nuosavame name išeinama į kiemą ir namai lieka be priežiūros, būtina užrakinti pastato duris, uždaryti langus, kad į patalpas negalėtų patekti pašaliniai asmenys“, – patarė A. Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*