Vagys įsisuko į negyvenamą sodybą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ilgapirščiai, apšvarinę negyvenamą sodybą Reivyčiuose, šio namo savininkams padarė daugiau nei šimto eurų nuostolį.
Artėjant tamsiajam metų laikui, kai panašių vagysčių padaugėja, pareigūnai ragina gyventojus imtis papildomų saugumo priemonių.

Apvogto namo savininkai pareigūnams teigė, kad vagišiai name galėjo apsilankyti naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį – penktą valandą vakaro namas buvo paliktas tvarkingas, o devintą valandą ryto jis rastas apvogtas.
Į patalpas patekta nulaužus namo durų spyną, darbuotasi virtuvėje: išardytos ir pavogtos krosnies metalinės dalys. Be to, nusikaltėliai išsivarė du dviračius. Jų padarytus nuostolius savininkai įvertino 122 eurais.
Policijos pareigūnai pažymi, kad, artėjant tamsiajam metų sezonui, panašaus pobūdžio vagysčių tradiciškai pagausėja: prisidengdami tamsa, vagišiai apsilanko ne tik negyvenamuose pastatuose, kur tikisi rasti ką nors vertingo, bet ir sodo nameliuose, kurie po vasaros sezono lieka tušti, be priežiūros. Gyventojai raginami nepalikti be priežiūros pastatų, įsirengti bent vietinę signalizaciją, paprašyti kaimynų, kurie gyvena soduose visus metus, užmesti akį ir į kaimyninius sklypus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video