Vairuotojas paspruko, automobilis rėžėsi į policininkų mašiną

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinis spalio savaitgalis pasižymėjo avarijų gausa, buvo sulaikyti trys neblaivūs vairuotojai. Vieno jų automobilis nežymiai apgadino policijos tarnybinę mašiną.

Apgadino tarnybinį automobilį

Šeštadienį apie devintą valandą vakaro policijos ekipažas budėjo Židikų seniūnijos apylinkėse. Ritinės kaime pareigūnai pastebėjo atvažiuojantį automobilį „Volvo S70” ir, nusprendę patikrinti vairuotojo dokumentus, jį stabdė.
Pastebėjęs pareigūnus, vairuotojas iš pradžių bandė sprukti, po to staiga sustojo, šoko iš mašinos ir leidosi bėgti. Policininkai puolė vytis vyriškį, o jo automobilis pradėjo riedėti atbuline eiga ir atsitrenkė į pareigūnų tarnybinę „Škodą“.
Pažeidėjui pasprukti nepavyko – 39-erių metų vietos gyventojui G. Š. nustatytas 2,29 promilės girtumas.
Šeštadienį Laisvės ir Geležinkelio gatvių sankryžoje sustabdytam mažeikiškiui, turinčiam dvejų metų vairavimo stažą, buvo nustatytas 1,02 promilės girtumas. Tik prasidėjus pirmadieniui, Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje sulaikytas vairuotojas į alkoholio tikrintuvą įpūtė 1,65 promilės.

Penktadienį – avarijų gausa

Daugiausiai avarijų, įregistruotų rajono kelių policijos poskyryje, įvyko penktadienį, kai po ilgai trukusių saulėtų dienų pirmą kartą padulksnojo lietus.
Neįskaitinė avarija pirmą valandą dienos įvyko žiedinėje sankryžoje kelyje Mažeikiai–Skuodas: automobilis „Audi A6 avant“ nepasirinko saugaus greičio, sankryžoje nuvažiavo nuo kelio ir nuvertė kelio ženklą. Nors iš įvykio vietos mašina nuvažiavo, policijos pareigūnai vairuotoją identifikavo ir dabar R. N. iš Juodeikėlių kaimo laukia pokalbis policijoje.
Po valandos Tirkšliuose, J. Janonio gatvėje, esant slidžiai kelio dangai, avarija įvyko dėl nesaugaus greičio – automobilis „Peugeot 307”, kurį vairavo A. T., nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į kelio ženklą, tvorą ir medį. Laimei, šio eismo įvykio metu niekas nebuvo sužeistas.
Apie devintą valandą vakaro kelyje Tirkšliai–Užlieknė–Viekšniai nuo kelio nuvažiavo automobilis „Audi 80” ir atsidūrė griovyje. Po avarijos, vairuotojas iš įvykio vietos, nepranešęs apie kelio sankasai padarytą žalą, nuvažiavo. Išsiaiškinta, kad automobilis priklauso miesto V. Burbos gatvės gyventojui A. G., bus nustatinėjama, kas juo važiavo.
Penktadienį kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė ir šeštadienį kelyje Mažeikiai–Ežerė įvyko dviejų automobilių susidūrimai su stirnomis. Mašinos buvo apgadintos, miško žvėrys nugaišo.

One Reply to “Vairuotojas paspruko, automobilis rėžėsi į policininkų mašiną”

  1. lolas parašė:

    Iš “Delfi” niekas neatėjo į “Santarvę” dirbti? Nes pagal straipsnio pavadinimą tai jau atrodė, kad mažų mažiausiai policijos mašina bus nebetaisoma :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*