Valentino diena – su smurto priemaišomis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valentino diena, kuri sutapo su socialinių išmokų laikotarpiu, kai kurių mažeikiškių šeimose buvo nerami. Ketvirtadienį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Antrą valandą po pietų policijai pranešta apie smurtą Žemaitijos gatvės bute. Išgertuvių metu 37-erių metų neblaivus (2,36 promilės) vyras agresyviai elgėsi su 11-ka metų jaunesne neblaivia sugyventine – tampė ją už plaukų, mušė ją per rankas.
Prieš vidurnaktį iš buto Ventos gatvėje policijos areštinėje atsidūrė du neblaivūs sugyventiniai. Konflikto metu 41-erių metų neblaivus vyras (1,32 promilės girtumas) sumušė dvejais metais jaunesnę gyvenimo draugę, kuriai buvo nustatytos 2,19 promilės. Moteris neliko skolinga – nagais apibraižė sugyventinio veidą.
Policijos pareigūnai tiria įvykio Plėnakių kaime aplinkybes – 51-erių metų vyras teigė, kad apie pirmą valandą dienos kirviu į petį jį sužalojo nepažįstamas vyriškis. Mažeikių ligoninėje plėnakiškiui diagnozuota peties kirstinė žaizda, nustatytas 2,19 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*