Viekšniškis antrą kartą įkliuvo apsvaigęs

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Alkoholis ir narkotinės medžiagos – su tokiu kokteiliu jau antrą kartą šiais metais į pareigūnų rankas pakliūva jiems žinomas 21-erių metų viekšniškis. Dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti jaunuolio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmą kartą viekšniškio namuose krata buvo atlikta vasario 7 d., tada buvo rasta marihuanos. Vaikinas po valandos sulaikytas Viekšniuose, jis buvo apgirtęs (1,21 promilės), apžiūros metu striukės kišenėje vėl rasta narkotinių medžiagų. Mažeikių ligoninėje atlikus tyrimą, nustatyta, kad viekšniškis yra vartojęs ir narkotinių medžiagų. Tuomet buvo pradėta tiek administracinė teisena, tiek ikiteisminis tyrimas.
Trečiadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, vaikinas prevenciškai buvo patikrintas namuose. Jam nustatytas 2,59 promilės girtumas ir tai, kad jis neteisėtai įgijo, laikė bei vartojo narkotinę medžiagą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.
Per pirmuosius du šių metų mėnesius Mažeikių rajone užregistruotos 5 nusikalstamos veikos, susijusios su disponavimu narkotinėmis medžiagomis: viena šių veikų susijusi su tikslu platinti narkotikus nepilnamečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*