Viekšnių jaunimas aiškinasi santykius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kaip įtaria policijos pareigūnai, Viekšniuose prasidėjo jaunų žmonių tarpusavio santykių aiškinimasis. Jaunuolių veiksmai jau sulaukė teisėsaugos įvertinimo – pradėti du ikiteisminiai tyrimai. Vienos nusikalstamos veikos metu buvo galimai panaudotas orinis šautuvas.

Pirmadienį, apie dešimtą valandą, Viekšniuose, bute Bažnyčios gatvėje, buvo sumuštas 24-erių metų vaikinas. Nenustatyti asmenys jį ne tik sumušė, bet ir galimai sužalojo oriniu šautuvu. Mažeikių ligoninėje, į kurią buvo pristatytas nukentėjusysis, jo galvoje, rankoje bei kojoje ir buvo aptikti svetimkūniai, nustatytas nugaros sumušimas. Viekšniškis šiuo metu gydomas ligoninėje.
Policijos pareigūnai neatmeta versijos, kad tai galėjo būti kerštas už penktadienio vakarą Viekšniuose sumuštą 20-metį. Primenama, kad apie dešimtą valandą vakaro viekšniškį sumušė du 24-erių metų vaikinai bei trečias asmuo, kurio tapatybė šiuo metu nustatinėjama.
Policijos pareigūnai tiria abu įvykius, aiškinamasi, kas juos sieja.
Pirmadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, už tai gresia nuo laisvės apribojimo iki laisvės atėmimo trejiems metams.

10 Atsakymų į “Viekšnių jaunimas aiškinasi santykius”

 1. Vierchas parašė:

  Ruta kokie dar vaikai tu dar nemacius pacu kokie cia vaiksto vierchai

 2. To siaip parašė:

  Čia Mažeikiai pagal tave normalus miestas, ar turi omeny Tirkšlius ar Sedą?

 3. siaip parašė:

  Koks ten jaunimas. Apsimyželiai mamyčiukai, prisižiūrėję filmų ir vaizduojantys rimtus veikėjus su savo slyvom supuvusiom. Atvažiuokit į normalų miestą paraganėti, greit perlaužti būsit. Kieti tik savo kaime, mamyčiukai…

 4. Ruta parašė:

  AR TĖVAI ŽINO KA DARO JŲ VAIKAI.
  IR GĖDOS JAU NĖRA.

 5. Viekšnių oligarchas parašė:

  Gavno čia su savo jibanais oriniais

 6. Dj alex bit parašė:

  Paleisk butyrka

 7. Vieksniu vierchas parašė:

  Karoče dar jie ten paraganes trauksim ne tik orinius

 8. Musulmonas parašė:

  tai ir reikia ner ko raganet, zinos kita kart, gal ir pagalvos ka daro pats netaip

 9. tikri parašė:

  Viekšnių gaidžiukai.

 10. v parašė:

  Ateity dar ne tiek santykius aiškinsis, jei bus tokia laisve be jokių pareigų ir atsakomybės. užaugo nebaudžiamų imbecilų karta, turim rezultatus .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*