- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Viekšnių jaunimas aiškinasi santykius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kaip įtaria policijos pareigūnai, Viekšniuose prasidėjo jaunų žmonių tarpusavio santykių aiškinimasis. Jaunuolių veiksmai jau sulaukė teisėsaugos įvertinimo – pradėti du ikiteisminiai tyrimai. Vienos nusikalstamos veikos metu buvo galimai panaudotas orinis šautuvas.

Pirmadienį, apie dešimtą valandą, Viekšniuose, bute Bažnyčios gatvėje, buvo sumuštas 24-erių metų vaikinas. Nenustatyti asmenys jį ne tik sumušė, bet ir galimai sužalojo oriniu šautuvu. Mažeikių ligoninėje, į kurią buvo pristatytas nukentėjusysis, jo galvoje, rankoje bei kojoje ir buvo aptikti svetimkūniai, nustatytas nugaros sumušimas. Viekšniškis šiuo metu gydomas ligoninėje.
Policijos pareigūnai neatmeta versijos, kad tai galėjo būti kerštas už penktadienio vakarą Viekšniuose sumuštą 20-metį. Primenama, kad apie dešimtą valandą vakaro viekšniškį sumušė du 24-erių metų vaikinai bei trečias asmuo, kurio tapatybė šiuo metu nustatinėjama.
Policijos pareigūnai tiria abu įvykius, aiškinamasi, kas juos sieja.
Pirmadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, už tai gresia nuo laisvės apribojimo iki laisvės atėmimo trejiems metams.