Vienoje kaimo gatvėje – du neblaivūs vairuotojai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą Buknaičiuose vienu metu į policijos rankas pakliuvo net du neblaivūs vairuotojai.

Apie penktą valandą po pietų policijos budėtojas gavo pranešimą, kad miesto link nuo Reivyčių juda automobilis „Renault Espace“, kurį vairuoja galimai neblaivus stambus vyriškis.  Į signalą reagavo du policijos ekipažai, kurie išskubėjo nurodytu adresu.
Minėtas automobilis buvo pastebėtas ir sustabdytas Buknaičiuose, Buknaičių gatvėje. Informacija pasitvirtino – prie vairo sėdėjo 61-erių metų P. M., kuriam alkoholio tikrintuvu nustatytas 2,70 promilės girtumas. Net 43 metų vairavimo stažą turintis vyriškis pareigūnams teigė išgėręs tik… pusę butelio brendžio.
Tuo metu toje pat gyvenvietėje ir toje pat gatvėje kitas policijos ekipažas sustabdė automobilį „Renault Laguna“, kuris nebuvo perėjęs privalomos valstybinės techninės apžiūros. Paaiškėjo, kad jo vairuotojas, 21-erių metų V. K., negali pateikti vairuotojo pažymėjimo, dar daugiau – nuo jo sklido alkoholio tvaikas. Patikrinus girtumą paaiškėjo, kad ir šis eismo dalyvis ragavęs alkoholio – jam nustatyta 1,65 promilės.
Patikrinus duomenų bazėje, pasirodė, kad vaikinas jau ne kartą baustas kelių policijos pareigūnų, iš jo jau konfiskuoti du automobiliai. Paskutinis kartas, kai jis buvo sulaikytas neblaivus prie vairo, užfiksuotas birželio aštuonioliktąją kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, tuomet nustatytas 1,78 promilės girtumas. Teismas tada konfiskavo automobilį bei skyrė 1158 eurų baudą.
Šį kartą V. K. gresia dar vieno automobilio konfiskacija bei bauda.

3 Atsakymai į “Vienoje kaimo gatvėje – du neblaivūs vairuotojai”

  1. jegeris parašė:

    klounas buknaiciu

  2. Jooo.. parašė:

    Kackai valdo :-)

  3. tu parašė:

    Kačkus nerimsta :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video