Vyrai skriaudė šeimynykščius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šią savaitę iki penktadienio pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje, dviem atvejais nuo tėvų kentėjo vaikai.

Antradienio naktį policijos areštinėje atsidūrė 45-erių metų mažeikiškis. Pareigūnams buvo pranešta, jog jis namuose sumušė savo 19-metį sūnų. Įvykio metu įtariamajam nustatytas 1,82 promilės girtumas.
Trečiadienio vakarą konfliktas tarp sutuoktinių kilo viename Žemaitės gatvės namų. 36-erių metų moteris teigė, jog patyrė smurtą nuo savo dešimčia metų vyresnio vyro. Abu konflikto dalyviai buvo blaivūs.
Ketvirtadienį dėl psichologinio smurto policijos areštinėje atsidūrė 36-erių metų Naftininkų gatvės gyventojas. Policijos pareigūnams tokio pobūdžio smurtu skundėsi jo vienmetė žmona, smurtauta buvo ir prieš dvylikametį sūnų. Įtariamasis girtumą tikrintis atsisakė.
Policijos pareigūnams smurto proveržiai kelia nerimą, jie pastebi, kad smurtavimą dažniausiai lemia alkoholis. Per dešimt pirmųjų sausio dienų dėl fizinio ir psichologinio smurto pradėta 12 ikiteisminių tyrimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*