Vyriškio gyvybė užgeso vairuojant automobilį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio pavakarę Židikų seniūnijos laukuose, kanale, rastas ant šono apsivertęs automobilis, jame – miręs žmogus.
Ketvirtadienį apie penktą valandą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Sūdintų kaime nuo šlaito į kanalą nuvažiavo automobilis „Suzuki Swift“, o jame yra žmogus. Pirmieji iš specialiųjų tarnybų į įvykio vietą atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kurie vairuotojo vietoje rado vyrą ir ištraukė jį iš apvirtusio automobilio. Nors gyvybės ženklų vairuotojas jau neberodė, gelbėtojai dar bandė jį gaivinti.
Po kurio laiko į įvykio vietą atskubėjo medikai, jie taip pat dėjo visas pastangas atgaivinti vyriškį, tačiau to padaryti nepavyko, buvo konstatuota Ukrinų gyventojo 65 metų A. G. mirtis.
Pasak įvykio vietoje dirbusių pareigūnų, pagal vėžes matyti, kad lauko keliuke automobilis bandė apsisukti, tačiau važiuodamas atbuline eiga nuslydo nuo stataus šlaito į kanalą ir apvirto ant šono. Mašina nebuvo stipriai apgadinta, vanduo jos nebuvo apsėmęs, viduje buvęs žmogus nesužalotas.
Įvykio aplinkybes ir vyriškio mirties priežastis tiria policija.

4 Atsakymai į “Vyriškio gyvybė užgeso vairuojant automobilį”

 1. anonimas parašė:

  Nerašo nei apie keleivius, nei apie girtumo promiles kam išviso rašo tokius beprasmius straipsnius?

 2. Pensininkui parašė:

  Būtent tokie pensininkai kaip tu ir išlieja pyktį sėdėdami prie kompiuterio iš neturėjimo pinigų ir kas veikt, ant viso pasaulio ant jaunuolių tame tarpe ir ant katinų :D

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  http://img.lrytas.lt/show_foto/?id=1583783&s=11&f=4 mano manimu vasina guli ne sonu bet ant btogu?

 4. jokubas parašė:

  Kodel policijos informacijioj nekalbama apie kartu vaziavusius keleivius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*