- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

17-metės persekiojimu įtariamas policijos pareigūnas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą dėl persekiojimo į policiją kreipėsi nepilnametė.
Šio įvykio aplinkybes tiria Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai, nes, kaip paaiškėjo, jis susijęs su mažeikiškiu policininku.

Apie pusę dešimtos vakaro mažeikiškiai policijos pareigūnai gavo 17-metės pranešimą, kad ji yra persekiojama. Nepilnametė teigė, kad P. Vileišio ir Laisvės gatvėse ją persekioja vyriškis.
Atvykęs policijos ekipažas įvykio vietoje sulaikė kolegą 37-erių metų Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją D. R. Įtariama, kad ne tarnybos metu sulaikytas, neuniformuotas pareigūnas buvo neblaivus, jo kraujas paimtas ištirti.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys „Santarvei“ sakė: „Dėl pareigūno veiksmų pradėtas tarnybinis patikrinimas, jis šiuo metu nušalintas nuo tarnybos. Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes, po visko ir bus priimtas procesinis sprendimas. Į tokius pareigūno veiksmus žiūriu tik neigiamai – policijos, kaip ir kitų tarnybų pareigūnams, keliami aukšti reikalavimai, jų reputacija turi būti nepriekaištinga“.
Veiklos skyriaus tyrėjo darbo stažas vidaus reikalų tarnyboje – 18 metų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.