Abiturientų laukia brandos egzaminų naujovės

Pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidės balandžio 4 dieną. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nacionalinis egzaminų centras išplatino informaciją apie tai, kokios naujovės laukia abiturientų. Ir nors teigiama, kad jos – ne esminės, brandos egzaminus laikysiantys abiturientai ir pedagogai raginami atkreipti dėmesį į pokyčius.

Penkiose Mažeikių rajono gimnazijose šiuo metu mokosi 420 abiturientų. Jie visi iki vasario 24 dienos turi pasirinkti, kokius brandos egzaminus laikys.
Šių metų įskaitų ir brandos egzaminų tvarkaraštyje numatyta, kad jau sausio 22-ąją prasidės ir iki gegužės 25 dienos tęsis mokykliniai technologijų ir menų egzaminai. Todėl dvyliktokai iki sausio 16 dienos turi apsispręsti, ar juos laikys.
Kaip ir ankstesniais metais, lietuvių kalbos ir literatūros įskaita bus laikoma ugdymo procese nuo vasario 28 dienos iki balandžio 20 dienos. Tikslias įskaitos datas ir laiką nustatys mokyklų vadovai.
Pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidės balandžio 4 dieną. Tuomet dvyliktokai laikys anglų kalbos valstybinį egzaminą žodžiu. Brandos egzaminų sesija baigsis birželio 22-ąją – chemijos valstybiniu egzaminu.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*