Angelų sargų dieną mažeikiškiams pristatyta policijos technika

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienio popietę aikštėje prie Mažeikių šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios rikiavosi policijos automobiliai ir motociklai, buriavosi uniformuoti pareigūnai. Minint Angelų sargų – policijos dieną, čia vyko Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kuris aptarnauja Telšių, Kelmės, Akmenės ir Mažeikių rajonus, pristatymas visuomenei.

Norintieji susipažinti su mūsų regiono policijos pareigūnų turima technika turėjo kur akis paganyti – čia buvo pristatyti tik šiais metais įgyti keliuose išsiskiriantys motociklai, pažymėti skiriamaisiais policijos ženklais ir švyturėliais, kilnojama kriminalistinių tyrimų laboratorija, „erelius“ pažabojanti juosta su „ežiu“ ir kt.
Mažuosius mažeikiškius, tėvelių ir senelių atvestus į renginį, saldainiais vaišino policijos bičiulis Amsis. Policijos tarnybinis šuo Attilas, pagal kinologo Tomo Taurinskio komandas, pademonstravo, ką sugeba.
Vėliau Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo laikomos šv. Mišios už policijos bendruomenę ir pareigūnų šeimas.
Rajono savivaldybės, policijos vadovų ir kitų tarnybų atstovai pasveikino policijos darbuotojus. Profesinės šventės proga Telšių AVPK pareigūnams buvo įteikti pasižymėjimo ženklai, jais apdovanoti ir mažeikiškiai policininkai.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Angelų sargų dieną mažeikiškiams pristatyta policijos technika”

  1. Austėja parašė:

    Tai kad mano dviratis, kurį vaikai įš Austrijos parvežė, geriau atrodo kaip tie policininkų kledarai

  2. E.V. parašė:

    Angelai – sargai, atsakykit, kur dingo nusikaltimų suvestinės už parą. Nejaugi Mažeikiuose nebenusikalstama?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video