- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Ant atstatomos geležinkelio vėžės – trijų ministrų susitikimas

Autorės nuotr.

Rengės geležinkelio linijos atstatymo proga pirmadienį Mažeikiuose susitiko trijų valstybių – Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos susisiekimo, transporto bei infrastruktūros ministrai, bendrovių „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Orlen Lietuva“ vadovai.

Lietuvos Susisiekimo ministras Rokas Masiulis šią dieną pavadino svarbia ir simboliška, kai trijų šalių atstovai fiziškai įsitikino, kad Mažeikių–Rengės geležinkelio ruožo atstatymas vyksta sėkmingai.
„Šis susitikimas tam, kad Latvijos, Lenkijos ministrai galėtų patys pamatyti, kad šis techniškai trumpas, tačiau tiek daug žalos padaręs mūsų valstybių santykiams geležinkelių ruožas yra atstatomas. Šis atstatymas simbolizuoja ir tarpvalstybinių santykių atstatymą, ir tolimesnę ekonominę mūsų valstybių bendradarbiavimo perspektyvą“, – kalbėjo R. Masiulis.
Bendraudami su žiniasklaidos atstovais nei ministrai, nei bendrovių „Lietuvos geležinkeliai“ bei „Orlen Lietuva“ vadovai nesileido į kalbas apie tai, kas yra kaltas dėl geležinkelio ruožo Mažeikiai–Rengė išardymo. Kaltuosius bus bandoma išaiškinti teismo keliu.

Plačiau – penktadienio „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.