Apeliacinis teismas direktorei skirtą bausmę sušvelnino

Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Lietuvos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs buvusios Sodų pagrindinės mokyklos direktorės Birutės Liutkuvienės skundą, Šiaulių apygardos teismo jai skirtą bausmę sušvelnino.
Vis tik buvusi švietimo įstaigos vadovė lieka nuteista dėl korupcinių nusikaltimų.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Apeliacinis teismas direktorei skirtą bausmę sušvelnino”

 1. Ostapui parašė:

  Jo, vienas tarybos narys tiek daug žada performansų per tarybos posėdžius, kad praėjusį kartą kai prabilo apie peilius ir kraują net prašiau, kad dalyvautų civiliai persirengusi policija, bet apart seilėtėškio nieko nebuvo. Nusivyliau, skystokai. Ar jo balsai jam galvoje šnabžda, kad jis yra didis… didesnis… didžiausiausias? niektauzys? Beje, turintis ir slepiantis info apie “subalansuotą” biudžetą. O jei žinai, tai kaip ir bendrininkas, ar kaip čia gaunasi?

  1. 0piumas liaudžiai parašė:

   Tik provincijoje tokie ale politikai yra opiumas liaudžiai. Manau, kad tas tarybos narys, kur skundžia savo kolegas net nežino kas yra performansas. Pvz. Tai kai vidury sostinės prisikali kiaušiukus. Bet juk reik juos turėt? Koks susidaro įspūdis apie mūsų politikus, kai skelbiami įsisavinti kanceliarijos pinigų sumos, o kur buvo teisuolis, kad to nedaleist? Baikit tarpusavio intrigas, jau koktu

  2. Klounas parašė:

   Ai, tas didysis politikas ir tarybos narys jau blaškosi ir deda į kelnes, nebžino kaip gražiau išeiti penktadienį iš posėdžio, tai siūlau suvaidinti labai įsižeidus ir demonstratyviai trinktelt durimis. Duodu kepurę, kad taip ir bus. Oi lėks skiedros, gal kam prakurom reikia? Jaučiu jis tiki tai ką pats sako. Mano nuomone, narcizas ir tiek… Jei negiliau:)))))) tad ir atleistina, tautai reikia duonos ir klounų

 2. Ostapas Benderis parašė:

  O kas sieja šventąją trejybę-arbatauskienę, nagienę ir butrimą? Subalansuotas ar ištaškytas penktadienio biudžetas? Kas tas trejybės viršunėje? Kad ne giminaitis tai tikrai. Gal sugyventinis įsisavinantis mokyklos remonto lėšas? Na bet argi gaila geriems žmonėms. Šių laikų Ostapai Benderiai(galimai)

 3. Juozas parašė:

  Zonoje bent ant dietos būtų pabuvusi…

 4. mzk parašė:

  nu i xare

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*